S1008R-222F
S1008R-222F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 375MA 800 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 1% .8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-222F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-222F S1008R-222F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 2.2uH 1% .8ohm Shielded SMT Induc