S1008R-223G
S1008R-223G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 2% 6ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-223G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-223G S1008R-223G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 22uH 2% 6ohm Shielded SMT Induc