S1008R-223J
S1008R-223J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 5% 6ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-223J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-223J S1008R-223J Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 22uH 5% 6ohm Shielded SMT Induc