Продукція > DELEVAN > S1008R-223K
S1008R-223K
S1008R-223K Delevan
page87_88_pdseries-3359669.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 22uH 10%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-223K S1008R-223K Виробник : API Delevan Page16_S1008-180258.pdf RF Inductors - SMD 22uH 10%
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
S1008R-223K S1008R-223K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності