S1008R-272F
S1008R-272F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 365MA 850 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 1% .85ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-272F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-272F S1008R-272F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 2.7uH 1% .85ohm Shielded SMT Induc