S1008R-272G
S1008R-272G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 365MA 850 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 2% .85ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-272G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-272G S1008R-272G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 2.7uH 2% .85ohm Shielded SMT Induc