Продукція > DELEVAN > S1008R-272K
S1008R-272K
S1008R-272K Delevan
page16_s1008.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 2.7UH 365MA 850MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 850mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 55MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 365 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 365MA 850MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 850mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 55MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 365 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-272K S1008R-272K Виробник : Delevan page16_s1008.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 365MA 850MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 365 mA
Кількість Ціна
S1008R-272K S1008R-272K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 2.7uH 10%
на замовлення 372 шт:
S1008R-272K S1008R-272K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf RF Inductors - SMD 2.7uH 10%