S1008R-273K
S1008R-273K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-273K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-273K S1008R-273K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
S1008R-273K S1008R-273K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 27uH 10%