S1008R-332G
S1008R-332G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH 2% .9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-332G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-332G S1008R-332G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 3.3uH 2% .9ohm Shielded SMT Induc