S1008R-332H
S1008R-332H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3.3uH 3% .9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-332H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-332H S1008R-332H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 3.3uH 3% .9ohm Shielded SMT Induc