S1008R-333K
S1008R-333K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
на замовлення 378 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-333K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-333K S1008R-333K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 33uH 10%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
S1008R-333K S1008R-333K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD