Продукція > DELEVAN > S1008R-391K
S1008R-391K
S1008R-391K Delevan
page87_88_pdseries-3359669.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 0.39uH 10%
на замовлення 335 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 840MA 160 MOHM.
Інші пропозиції S1008R-391K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-391K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 390NH 840MA 160 MOHM