S1008R-392H
S1008R-392H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 3.9uH 3% 1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-392H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-392H S1008R-392H Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 3.9uH 3% 1ohm Shielded SMT Induc