Продукція > DELEVAN > S1008R-392K
S1008R-392K Delevan
page16_s1008.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 335 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 335 mA.
Інші пропозиції S1008R-392K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-392K S1008R-392K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 3.9uH 10%