S1008R-393G
S1008R-393G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 2% 8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-393G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-393G S1008R-393G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 39uH 2% 8ohm Shielded SMT Induc