S1008R-472F
S1008R-472F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
RF Inductors - SMD 4.7uH 1% 1.2ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-472F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-472F S1008R-472F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf RF Inductors - SMD 4.7uH 1% 1.2ohm Shielded SMT Induc