S1008R-472G
S1008R-472G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 2% 1.2ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-472G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-472G S1008R-472G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 4.7uH 2% 1.2ohm Shielded SMT Induc