S1008R-473F
S1008R-473F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 1% 9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-473F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-473F S1008R-473F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 47uH 1% 9ohm Shielded SMT Induc