S1008R-473H
S1008R-473H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 47uH 3% 9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-473H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-473H S1008R-473H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 47uH 3% 9ohm Shielded SMT Induc