S1008R-473J
S1008R-473J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 5% 9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-473J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-473J S1008R-473J Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 47uH 5% 9ohm Shielded SMT Induc