Продукція > DELEVAN > S1008R-473K
S1008R-473K
S1008R-473K Delevan
S1008.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 47uH 10%
на замовлення 448 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD.
Інші пропозиції S1008R-473K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-473K S1008R-473K Виробник : API Delevan Page16_S1008-180258.pdf Fixed Inductors 47uH 10%
на замовлення 645 шт:
S1008R-473K S1008R-473K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
товару немає в наявності