Продукція > DELEVAN > S1008R-562G
S1008R-562G
S1008R-562G Delevan
page16_s1008.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 295 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3OHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 295 mA.
Інші пропозиції S1008R-562G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-562G S1008R-562G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 5.6uH 2% 1.3ohm Shielded SMT Induc