S1008R-562J
S1008R-562J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 5.6uH 5% 1.3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-562J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-562J S1008R-562J Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 5.6uH 5% 1.3ohm Shielded SMT Induc