S1008R-682G
S1008R-682G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 250MA 1.8 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH 2% 1.8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-682G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-682G S1008R-682G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 6.8uH 2% 1.8ohm Shielded SMT Induc