Продукція > S12 > S1210-101K
S1210-101K
S1210.pdf
Виробник:
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1210-101K
Description: FIXED IND 100NH 1.131A 150 MOHM.
Інші пропозиції S1210-101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-101K S1210-101K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 100NH 1.131A 150 MOHM
товару немає в наявності
S1210-101K S1210-101K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 0.10uH 10%