S1210-102K
S1210-102K API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210-102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-102K Виробник : API DELEVAN S1210.pdf 06+ ;
на замовлення 2000 шт:
S1210-102K S1210-102K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD
товару немає в наявності
S1210-102K S1210-102K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.0uH 10%