S1210-103H
S1210-103H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 10uH 3% 1.9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-103H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-103H S1210-103H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf RF Inductors - SMD 10uH 3% 1.9ohm Shielded SMT Induc