S1210-104G
S1210-104G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 100UH 127MA 10 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 100uH 2% 10ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-104G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-104G S1210-104G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 100uH 2% 10ohm Shielded SMT Induc