S1210-121K
S1210-121K API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210-121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-121K S1210.pdf
на замовлення 28000 шт:
S1210-121K S1210-121K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM
товару немає в наявності
S1210-121K S1210-121K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 0.12uH 10%