S1210-122H
S1210-122H Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1.2UH 574MA 490MOHM SM
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 490mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 574 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 574MA 490MOHM SM, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 490mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 574 mA.
Інші пропозиції S1210-122H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-122H S1210-122H Виробник : Delevan page19_s1210.pdf RF Inductors - SMD 1.2uH 3% .49ohm Shielded SMT Induc