Продукція > S12 > S1210-122K
S1210-122K
S1210.pdf
Виробник:
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1210-122K
Description: FIXED IND 1.2UH 574MA 490 MOHM.
Інші пропозиції S1210-122K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-122K S1210-122K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 574MA 490 MOHM
товару немає в наявності
S1210-122K S1210-122K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.2uH 10%