S1210-123H
S1210-123H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 12uH 3% 2.1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-123H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-123H S1210-123H Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 12uH 3% 2.1ohm Shielded SMT Induc