S1210-123J
S1210-123J API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 12uH 5% 2.1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-123J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-123J S1210-123J Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 12uH 5% 2.1ohm Shielded SMT Induc