Продукція > S12 > S1210-151K
S1210-151K
S1210.pdf
Виробник:
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1210-151K
Description: FIXED IND 150NH 979MA 200 MOHM.
Інші пропозиції S1210-151K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-151K S1210-151K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 150NH 979MA 200 MOHM
товару немає в наявності
S1210-151K S1210-151K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 0.15uH 10%