S1210-152H
S1210-152H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 3% .57ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-152H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-152H S1210-152H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.5uH 3% .57ohm Shielded SMT Induc