S1210-152K
S1210-152K API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210-152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-152K S1210.pdf
на замовлення 20000 шт:
S1210-152K S1210-152K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM
товару немає в наявності
S1210-152K S1210-152K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.5uH 10%