S1210-153H
S1210-153H Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 23MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 254 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 23MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 254 mA.
Інші пропозиції S1210-153H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-153H S1210-153H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 15uH 3% 2.5ohm Shielded SMT Induc