S1210-182F
S1210-182F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.8uH 1% .65ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-182F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-182F S1210-182F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.8uH 1% .65ohm Shielded SMT Induc