S1210-182G
S1210-182G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.8uH 2% .65ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-182G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-182G S1210-182G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 1.8uH 2% .65ohm Shielded SMT Induc