S1210-183H
S1210-183H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 18uH 3% 2.8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-183H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-183H S1210-183H Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 18uH 3% 2.8ohm Shielded SMT Induc