Продукція > S12 > S1210-272K
S1210-272K
S1210.pdf
Виробник:
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1210-272K
Description: FIXED IND 2.7UH 464MA 750MOHM SM.
Інші пропозиції S1210-272K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-272K S1210-272K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 464MA 750MOHM SM
товару немає в наявності
S1210-272K S1210-272K Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 2.7uH 10%