S1210-273G
S1210-273G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 2% 4ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-273G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-273G S1210-273G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 27uH 2% 4ohm Shielded SMT Induc