S1210-332F
S1210-332F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 449MA 800 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH 1% .8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-332F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-332F S1210-332F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.3uH 1% .8ohm Shielded SMT Induc