Продукція > S12 > S1210-333K
S1210-333K
page19_s1210.pdf
Виробник:
на замовлення 2440 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1210-333K
Description: FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.5Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 189 mA.
Інші пропозиції S1210-333K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-333K S1210-333K Виробник : Delevan page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.5Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 189 mA
товару немає в наявності
S1210-333K S1210-333K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 33uH 10%