S1210-392F
S1210-392F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 441MA 830 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.9uH 1% .83ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-392F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-392F S1210-392F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.9uH 1% .83ohm Shielded SMT Induc