S1210-392H
S1210-392H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 441MA 830 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.9uH 3% .83ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-392H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-392H S1210-392H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.9uH 3% .83ohm Shielded SMT Induc