S1210-393F
S1210-393F API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 1% 5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-393F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-393F S1210-393F Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 39uH 1% 5ohm Shielded SMT Induc