S1210-393H
S1210-393H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 3% 5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-393H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-393H S1210-393H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 39uH 3% 5ohm Shielded SMT Induc