S1210-393J
S1210-393J API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 5% 5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210-393J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-393J S1210-393J Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 39uH 5% 5ohm Shielded SMT Induc