S1210-472J
S1210-472J Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 402 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 402 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-472J S1210-472J Виробник : Delevan page19_s1210.pdf RF Inductors - SMD 4.7uH 5% 1ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 365 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1210-472J S1210-472J Виробник : Delevan page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 402 mA
Мінімальне замовлення: 2
S1210-472J S1210-472J Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf RF Inductors - SMD 4.7uH 5% 1ohm Shielded SMT Induc
S1210-472J S1210-472J Виробник : API Delevan page19_s1210.pdf Inductor RF Shielded Wirewound 4.7uH 5% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 0.402A 1Ohm DCR 1210 T/R